میزخدمت کانون سردفتران و دفتریاران در مصلی اصفهان برپا شد - کانون سردفتران و دفتریاران استان اصفهان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
میزخدمت کانون سردفتران و دفتریاران در مصلی اصفهان برپا شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران استان اصفهان، میز خدمت کانون سردفتران ودفتریاران استان اصفهان برای نخستین بار در مصلی اصفهان و همزمان با برگزاری نماز جمعه این هفته ۲۴ دی ماه آغاز به کار کرد.

امیر مسعود مرادی باغبادرانی، رئیس هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران اصفهان که در نماز جمعه این هفته حضور یافت هدف از راه‌اندازی میز خدمت سردفتران و دفتریاران در مصلی را تسهیل دسترسی نمازگذاران برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه مشکلات سند رسمی و دفاتر اسناد رسمی دانست و اظهار کرد: این اقدام هر هفته با همکاری و حضور جامعه سردفتری اصفهان انجام می‌شود.

وی ‌ افزود: شناساندن ظرفیت‌های موجود در دفاتر ثبت اسناد رسمی و خدماتی که این نهاد می‌تواند به شهروندان ارائه دهد، آشنایی با بخش بازرسی کانون و همچنین معرفی ظرفیت‌های کانون برای انجام امور ثبتی افرادی که توانایی مالی برای پرداخت هزینه سند را ندارند، از دیگر اهداف راه‌اندازی میز خدمت در مصلی اصفهان بوده است.

رئیس هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران استان اصفهان با بیان اینکه تلاش ما این است که این میزخدمت در تمام شهرستان‌های استان اصفهان راهاندازی شود، تصریح کرد: این اقدام با همت و پیگیری روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران استان اصفهان محقق شده است.

به اشتراک بگذارید...

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false